Cupa Romaniei la lupte greco-romane

Pe 18 si 19 noiembrie 2011 a avut loc la Arad Cupa Romaniei Asta la lupte greco romane.

Rezultate complete:

CAT 50 KG – 4 CONCURENTI
LOC 1. ACRIS NICOLAE – CS DINAMO BUC
LOC 2. ACOSTACHIOAIE IONUT – LPS SUCEAVA
LOC 3. MANDRU ANDREI – SCM BACAU
LOC 4. SULEA MIHAI – LPS SUCEAVA

CAT 55 KG – 10 CONCURENTI
LOC 1. NECHITA IONUT – CSS 1 TIMISOARA
LOC 2. ATANASOAIE OVIDIU – LPS PITESTI
LOC 3. DUDAU ANDREI – CS CEAHLAUL PIATRA NEAMT
LOC 3. GABOR GEORGE – CSM BRASOV
LOC 5. GRAJDAN IULIAN – CS ASTRA ARAD
LOC 5. MOTOLOI STEFAN – CS ASTRA ARAD

CAT 60 KG – 17 CONCURENTI
LOC 1. MACAREI LAURENTIU CS ASTRA ARAD
LOC 2. ANTON ALEXANDRU – CS ASTRA ARAD
LOC 3. TAMAS ANDRASI – LPS BIHORUL ORADEA
LOC 3. ANECHITEI ALEXANDRU – CSS1 TIMISOARA
LOC 5. ZLATARU RADUCU – CS MUSCELUL CAMPU LUNG
LOC 5. PADURARU FLORIN – CSS BACAU

CAT 66 KG – 12 CONCURENTI
LOC 1. MOCANU FLORIN – CS ASTRA ARAD
LOC 2. MOTOI RAZVAN – CSA STEAUA BUCURESTI
LOC 3. TIMOFTE FLORIN – LPS BOTOSANI
LOC 3. TENEA MIHAI – CS RAPID BUCURESTI
LOC 5. HUTUP OVIDIU – CSM BACAU
LOC 5. POPESCU RAZVAN – CS MUSCELUL CAMPU-LUNG

CAT 74 KG – 15 CONCURENTI
LOC 1. TESOIU NICOLAE – LPS SLATINA
LOC 2. CRETU FLORIN – CSS SIGHETUL MARMATIEI
LOC 3. BATOC ION – CSM DANUBIU TULCEA
LOC 3. AGRIGORASOAIEI SEBASTIAN – LPS NIC. ROTARU CONSTANTA
LOC 5. CRISTEA MARIAN – CSS TRANSPORTURI BRASOV
LOC 5. MOLDOVA ADRIAN – CS SATU MARE

CAT 84 KG – 11 CONCURENTI
LOC 1. TAMAS ATTILA – CSA STEAUA BUCURESTI
LOC 2. IANTOC ALEXANDRU – CS ASTRA ARAD
LOC 3. LUPU STEFAN – CS METROREX BUCURESTI
LOC 3. MIHAI TUDOR – LPS BOTOSANI
LOC 5. HOSU RAZVAN – CSS TRANSPORTURI BRASOV
LOC 5. ROTARU DRAGOS – CSM DANUBIU TULCEA

CAT 96 KG – 7 CONCURENTI
LOC 1. PARVAN DORIN – CS ASTRA ARAD
LOC 2. FARTADI MOCANU IONUT – LPS BOTOSANI
LOC 3. MIHAI MARIAN – LPS BOTOSANI
LOC 3. DUMANGIU ADRIAN – CS LICEUL MIRCEA ELIADE BUCURESTI
LOC 5. COJOCARU OVIDIU – CS CHIMIA RM. VALCEA
LOC 5. GHERGHISAN NICU – CSM DANUBIU TULCEA

CAT 120 KG – 7 CONCURENTI
LOC 1. BARBAZAN TIBRIU – CS BOTOSANI
LOC 2. IOSCA OVIDIU – LPS SLATINA
LOC 3. CRACIUN NECULAI – CS DINAMO BUCURESTI
LOC 3. CRETU ROBERT – CSM BACAU
LOC 5. BREABAN IULIAN – CSS RADAUTI
LOC 5. BULIBASA DOREL – CS RAPID

Sanatate Curata a etichetat articolul ”Cupa Romaniei la lupte greco-romane”:
, ,
Autorul a scris 324 articole

Articole recomandate

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sectiuni

Comentarii